I dont know if thats a guy or girl, but I would fuck it in the ass either way.
8 lb. bag x 3 = 24 lb. / $10 = 2.4 lb. per $1 = 41.666 cents per lb.
Look closer...8 lb. bag x 3 = 24 lb. / $10 = 2.4 lb. per $1 = 41.666 cents per lb.
5 lb. bag x 3 = 15 lb. / $10 = 1.5 lb. per $1 = 66.666 cents per lb.
![]()
Good at math... Bad at english. Google homophone?8 lb. bag x 3 = 24 lb. / $10 = 2.4 lb. per $1 = 41.666 cents per lb.
5 lb. bag x 3 = 15 lb. / $10 = 1.5 lb. per $1 = 66.666 cents per lb.
![]()
More like:It's... it's beautiful...
![]()